Szanowni Państwo

Mamy zaszczyt gościć Państwa w naszym obiekcie i dla poszanowania wzajemnego partnerstwa

i zrozumienia potrzeb ustalamy poniższy regulamin

Regulamin pobytu gości w domku

 1. Doba dla potrzeb wynajmu rozpoczyna się o godz. 1500i kończy o godz. 1000.
 2. Liczba dni pobytu określana jest w umowie, wraz z obowiązkiem  zameldowania.
 3. Opuszczając obiekt należy upewnić się o zamknięciu zamka drzwi.
 4. Gość powinien używać domku zgodnie z jego przeznaczeniem. Nie może domku podnajmować ani użyczać innym osobom.
 5. W godzinach 2200 do 700 w domkach należy zachować ciszę, dla umożliwienia wypoczynku pozostałym gościom i mieszkańcom.
 6. Właściciel kwatery nie odpowiada za szkody wynikłe wobec działania siły wyższej, działania gościa, działania osób trzecich, za które nie ponosi odpowiedzialności, z właściwości rzeczy oraz na skutek przypadku, w szczególności zaś za utratę wartości pieniężnych (czeków, kart płatniczych) sprzętu teleoptycznego  i łączności – oraz przedmiotów wartościowych.
 7. Ze względu na charakter wynajmowanych domków, nie stosuje się przepisów art. 846-849 kodeksu  cywilnego, w zakresie odpowiedzialności utrzymującego hotele i podobne zakłady za rzeczy wniesione przez ich gości.
 8. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za samochody wraz z wyposażeniem pozostawione na parkingu posesji.
 9. Gość ponosi odpowiedzialność za wszelkiego rodzaju uszkodzenia i zniszczenia domku i jego wyposażenia, spowodowane jego działaniem  lub działaniem osób, za które odpowiada.
 10. Ze względu na stan techniczny instalacji i związane z tym bezpieczeństwo pożarowe, w domku  obowiązuje zakaz używania przyrządów lub aparatów zasilanych energią elektryczną, nie stanowiących wyposażenia tego pomieszczenia z wyjątkiem maszynek do golenia i suszarek do włosów.
 11. Obowiązuje zakaz palenia tytoniu w domkach.
 12. Obowiązuje zakaz smażenia ryb w domkach.
 13. Gość otrzymuje do swej dyspozycji klucze do domku, które powinien zwrócić w chwili zakończenia pobytu. Zagubienie kluczy / klucza powoduje obowiązek zapłaty za wymianę zamka.
 14. Cena noclegu wynosi od 25 do 75zł  / od osoby.
 15. Prosimy o zachowanie domków w należytym porządku.
 16. Prosimy nie wywieszać bielizny i ręczników na balustradach.
 17. W razie potrzeby prosimy kontaktować się z gospodarzami 608-211-504                                                                                                                             Dziękujemy za zrozumienie

                                                                                                     Życzymy  udanego wypoczynku                                                                                                                             Gospodarze

 

Polecamy domowe posiłki; Jadłodajnia Chatka Władka, ul. Młyńska 12